A0  A+  A-    
 STRONA GŁÓWNA BIP » Poprzednia strona » Odczyt wiadomości
Menu:
Statut
Dyrektor
O Muzeum
Kierownicy jednostek
Zadaj pytanie
Struktura organizacyjna
Konkursy
Przetargi
Budżet i finanse
Kontakt
Oświadczenia majątkowe
Informacje nieudostępnione
Przetargi
Konkursy
#
Redaktorzy strony
Statystyka odwiedzin
Statystyka czytalności
Wyszukaj urzędnika
Rejestr zmian
Mapa serwisu
Wyszukiwarka


»Wyszukiwanie zaawansowane
Archiwalne menu:
Ostatnie 5 wiadomości:
» Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Muzeum Miejskiego im. Masymiliana Chroboka w Rudzie Śląskiej
» Wyniki przetargu
» Informacja z sesji otwarcia kopert
» Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
» Wykonanie dokumentacji projektowej - projekt koncepcyjny i wykonawczy wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
  • Konkursy
  • Werdykty Jury
  • Decyzje Jury

    Protokół z I etapu Konkursu Wiedzy o Rudzie Śląskiej

    Protokół
    z I etapu Konkursu Wiedzy o Rudzie Śląskiej :
    „RUDA ŚLĄSKA - TO MOJE MIASTO, MIASTO W KTÓRYM MIESZKAM, UCZĘ SIĘ
    I WYPOCZYWAM”
    1 marca 2010 r.

    Jury w składzie:

    1. Krzysztof GOŁĄB - członek
    2. Henryk MARKOWSKI - członek
    3. Maria SŁABOŃ - członek
    4. Weronika SZOŁTYSEK - członek

    stwierdziło, że swój udział w Konkursie zgłosiło w trzech grupach wiekowych:

    I. - 9 szkół podstawowych
    II. - 7 gimnazjów
    III. - 6 szkół ponadgimnazjalnych



    SZKOŁY PODSTAWOWE:

    Lista drużyn zgłoszonych z gimnazjów do konkursu wiedzy o Rudzie Śląskiej:
    „Ruda Śląska - to moje miasto, miasto, w którym mieszkam, uczę się i wypoczywam”.
    2010 r.

    SZKOŁY PODSTAWOWE:

    L.p. Nazwa i numer szkoły Skład drużyny reprezentującej szkołę Opiekunowie drużyn
    1. SP nr 20 1.) Adrian Kołodziej
    2.) Łukasz Woźniak
    3.) Kamil Dropała mgr Maria Wójcicka
    2. SP nr 40 1.) Magdalena Baima
    2.) Oliwia Kuczka
    3.) Anna Ptak mgr Aleksandra Bartoszek
    3. SP nr 41 1.) Emilia Kostek
    2.) Magdalena Stankiewicz
    3.) Maciej Segiet mgr Katarzyna Porębska
    4. SP nr 18 1.) Anna Lisok
    2.) Agnieszka Krzysteczko
    3.) Sabina Rudzka mgr Ewa Malich
    5. SP nr 1 1.) Aleksandra Robak
    2.) Michał Włodarczyk
    3.) Mateusz Poranek Monika Ruda
    Elżbieta Wróblewska-Cebularz
    6. SP nr 15 1.) Anna Bindacz
    2.) Magdalena Brachmańska
    3.) Anna Kawula mgr Agata Janoszka
    7. SP nr 16 1.) Julia Piorun
    2.) Karol Pieter
    3.) Jakub Sądel mgr Regina Zyśk
    8. SP nr 30 1) Agnieszka Grobelczyk
    2) Kamil Mruk
    3) Michał Kozłowski mgr Bogusława Cmok
    9. SP nr 36 1.) Kinga Friedek
    2.) Łukasz Broda
    3.) Wiktoria Skóra mgr Katarzyna Szkudlik

    GIMNAZJA:

    L.p. Nazwa i numer gimnazjum Skład drużyny reprezentującej szkołę Opiekunowie drużyn
    1. Nr 3 1) Karol Sołtys
    2) Patryk Stylec
    3) Łukasz Wiloch mgr Barbara Pieczka
    mgr Tomasz Marek
    2. Nr 7 1) Ewa Kuczyńska
    2) Krzysztof Skorupa
    3) Renata Kette Aleksandra Klimek-Szejnoga
    3. Nr 1 1) Marek Mróz
    2) Beniamin Wieszyński
    3) Jakub Roter Wioletta Jagielska
    4. Nr 15 1) Weronika Wantuch
    2) Natalia Zawiślok
    3) Łukasz Zawiślok mgr Lidia Podgórska
    5. Nr 5 1) Krystian Jezierski
    2) Mateusz Weigel
    3) Łukasz Kamiński mgr Zbigniew Bujałkowski
    6. Nr 9 1) Dawid Janik
    2) Patryk Wójcik
    3) Bartosz Bator mgr Grażyna Żak
    mgr Zdzisława Nowak
    7. Zespół Szkół Ogólnokształcących
    i Ponadgimnazjalnych im. H.C. Hoovera
    Gimnazjum nr 4 1) Lidia Olszowska
    2) Katarzyna Treuhahn
    3) Patryk Skrzypczak mgr Stanisław Niesporek



    SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

    L.p. Nazwa i numer szkoły Skład drużyny reprezentującej szkołę Opiekunowie drużyn
    1. Zespół Szkół Ogólnokształcących
    nr 2 w Rudzie Śląskiej 1.) Sandra Seniuś
    2.) Natalia Rybacka
    3.) Klaudia Kijas mgr Halina Oleksyk
    2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
    nr 2 1) Adrian Cichy
    2) Łukasz Fura
    3) Marek Gremlowski mgr Alina Porębska
    3. Zespół Szkół Ogólnokształcących
    nr 1 1) Patryk Dziuba
    2) Kamil Matuszczyk
    3) Karol Mijas mgr Wioletta Jagielska
    4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
    nr 3 1) Łukasz Folama
    2) Henryk Putz
    3) Karolina Sobczak mgr Teresa Isakiewicz
    mgr Beata Muskietosz
    5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
    nr 6 1) Dawid Holik
    2) Róża Lesik
    3) Sandra Schulze mgr Katarzyna Zięba
    6. Zespół Szkół Ogólnokształcących
    i Ponadgimnazjalnych im. H.C. Hoovera 1) Magdalena Goczoł
    2) Kinga Kolon
    3) Michał Susek mgr Iwona Marek


    Na Konkurs przybyło w poszczególnych grupach wiekowych :

    I – 9 drużyn

    II – 4 drużyn

    III – 6 drużyn


    W najmłodszej grupie wiekowej – uczniów szkół podstawowych, poszczególne placówki uzyskały następującą punktację:

    l.p. Nazwa i numer szkoły Ilość uzyskanych punktów
    1. Szkoła Podstawowa nr 20
    im. Marii Konopnickiej
    w Rudzie Śląskiej 21,5 p
    2. Szkoła Podstawowa nr 18
    im. ks. Konstantego Damrota
    w Rudzie Śląskiej 15 p

    3. Szkoła Podstawowa nr 36
    im. Juliusza Słowackiego
    w Rudzie Śląskiej 21,5 p
    4. Szkoła Podstawowa nr 30
    im. Karola Miarki w Rudzie Śląskiej w Rudzie Śląskiej
    w Rudzie Śląskiej 29 p
    5. Szkoła Podstawowa nr 15 17 p
    6. Szkoła Podstawowa nr 1 27,5 p
    7. Szkoła Podstawowa nr 16 21,5 p
    8. Szkoła Podstawowa nr 40 22,5 p
    9. Szkoła Podstawowa nr 41 18,5 p


    Największą ilość punktów uzyskały następujące szkoły podstawowe:

    1. Szkoła Podstawowa Nr 30

    2. Szkoła Podstawowa Nr 1

    3. Szkoła Podstawowa Nr 40

    Zgodnie z „Regulaminem” Konkursu – to właśnie one zakwalifikowały się do II etapu.





    W grupie uczniów gimnazjów ilość punktów uzyskanych przez poszczególne placówki przedstawiała się następująco:


    Lp.

    Gimnazjum

    Ilość uzyskanych punktów
    1. Nr 3 22,25 p
    2. Nr 7 24 p
    3. Nr 1 28,5 p
    4. Nr 15 12,5 p
    5. Nr 5 20 p
    6. Nr 9 22,5 p
    7. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ponadgimnazjalnych im. H.C. Hoovera 17 p


    Największą ilość punktów uzyskały gimnazja:

    1. Gimnazjum Nr 1

    2. Gimnazjum Nr 7

    3. Gimnazjum Nr 9

    i to one – zgodnie z „Regulaminem” Konkursu – zakwalifikowały się do II etapu.








    W najstarszej grupie wiekowej drużyny poszczególnych placówek ponadgimnazjalnych
    uzyskały następującą ilość punktów:


    Lp.

    Szkoła

    Ilość uzyskanych punktów
    1. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Rudzie Śląskiej 18 p
    2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
    nr 2 17 p
    3. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 14,5 p
    4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
    nr 3 11 p
    5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
    nr 6 13,5 p
    6. Zespół Szkół Ogólnokształcących
    i Ponadgimnazjalnych im. H.C. Hoovera 25,5 p


    Do II etapu Konkursu zakwalifikowały się następujące drużyny szkół ponadgminazjalnych, które uzyskały największą ilość punktów:

    1. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ponadgimnazjalnych im. H.C. Hoovera
    2. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Rudzie Śląskiej
    3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2





    Zaproszenie do udziału w konkursie oraz jego regulamin zamieszczono na stronie Muzeum Miejskiego w Rudzie Śląskiej, stronie internetowej miasta, a także rozesłano do rudzkich placówek oświatowych (za pośrednictwem MZOPO) oraz przekazano za pośrednictwem poczty elektronicznej mediom (tj. prasie, telewizji).
    Wyniki I etapu konkursu podano do publicznej wiadomości za pośrednictwem wyżej wymienionych środków , laureatów I etapu konkursu powiadomiono za pomocą telefonogramów nadanych do tych placówek oświatowych, których są podopiecznymi.














    Jury:

    1. Maria SŁABOŃ ………………………………..
    2. Weronika SZOŁTYSEK ………………………………..
    3. Krzysztof GOŁĄB ……………………………………….









    Data wprowadzenia: 2003-10-24 1116
    Data upublicznienia: 2003-10-24
    Art. czytany: 3186 razy

    » Laureaci XX edycji Konkursu plastycznego Mój Śląsk -Moje Miasto - rozmiar: 46592 bajtów
    Typ pliku: application/msword
    » Protokół z I etapu Konkursu Wiedzy o Rudzie Śląskiej - rozmiar: 102912 bajtów
    Typ pliku: application/msword
    Drukowanie dokumentuWiadomość wprowadził: Zdzisław Sobieraj
    » Pokaż rejestr zmian dla danej wiadomości
    Biuletyn Informacji Publicznej
    Muzeum Miejskie
    im. Maksymiliana Chroboka
    w Rudzie Śląskiej


    Godziny otwarcia:
    poniedziałek(ekspozycje nieczynne
    -od 8.00 do 16.00

    wtorek, czwartek
    - od 8.00 do 18.00

    środa, piątek
    -od 8.00 do 16.00

    niedziela
    od 13.00 do 18.00

    W soboty muzeum nieczynne

    Ceny biletów:
    rodzinny 6 zł
    normalny 4 zł.
    ulgowy 2 zł.
    w niedzielę: wystawy czasowe płatne według normalnego cennika,
    ekspozycje stałe wstęp wolny



    Informujemy, że w związku z realizowanym remontem Muzeum Miejskie im. M. Chroboka w Rudzie Śląskiej z dniem 10 lipca 2018 roku ekspozycje muzealne będą nieczynne dla zwiedzających do odwołania.

    Zachęcamy do zakupu wydawnictw muzealnych
    od poniedziałku do piątku 7.00 do 15.00.

    Biblioteka muzealna czynna we wtorki i czwartki od 7.00 do 15.00.

    Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Muzeum po zakończeniu remontu.

    Za utrudnienia i niedogodności – przepraszamy.
    BIP-Muzeum Miejskie im. Maksymiliana Chroboka w Rudzie Śląskiej